Opoja.net

Wengeri flet më në fund – a do ta marrë drejtimin e përfaqësueses së Kosovës

Wengeri flet më në fund – a do ta marrë drejtimin e përfaqësueses së Kosovës

Një takim i ish-trajnerit të Arsenalit, Arsene Wenger dhe presidentit të Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, rriti zërat për ardhjen e mundshme të francezit në stolin e Kosovës, transmeton Sinjali Sport.

Megjithatë këto pretendime i ka mohuar francezi.

“Jo më fal. Ne jemi takuar vetëm miqësisht”, ka thënë Wenger për Indeksonline.

71-vjeçari së fundi ishte trajner i Arsenalit, ku qëndroi 25 vite duke fituar 3 kupa të Premierligës, 7 kupa FA dhe 7 kupa të Community Shield.

Milot Rashica, më i vlerësuari në fitoren e Werderit

Opoja.net

Granit Xhaka reagon pas kualifikimit

Opoja.net

Manchester United avancon tutje, eliminon Real Sociedadin nga EL

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net