Xheladini: Kandidoj në Dragash që ta ndali qeverisjen jo të mirë

Opoja.net Opoja.net Opoja

Të ftuar sonte në emisionin ‘Prime Time’ në televizionin Kanal 10 janë  kandidatët për krytarë të komunës së Dragashit.

Kandidanti për kryertar të komunës së Dragashit, Behxhet Xheladini,tha se duke u bazuar në kërkesën unanime të njëzet nëndegëve të LDK-së në Dragash, vendimin unanim të kryesisë së degës dhe të kunvednitë të jashtëzakonshëm të komunës sonë dhe të shumë qytetarëve të komunës pa parti  këto janë vetëm disa nga arsyjet që atë e kanë shtyrë që të kandidoj për kryetarë të Komunës së Dragashit, transmeton Opoja.net.

Tutje Xheladini tha se  këtë detyrë të rendësishme dhe me shumë përgjegjësi e ka pranuar që të bëjë ndryshime të mira dhe ta ndali këtë qeverisë jo të mirë në komunën e Dragashit.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-