Zbulohet koha kur do të nis shitja e biletave për ndeshjen Kosova – Burkina Faso

Opoja.net Opoja.net Sport

Federata e Futbollit e Kosovës njofton opinionin se sot në orën 13:00, do të fillojë shitja e biletave për ndeshjen miqësore Kosova – Burkina Faso, e cila zhvillohet më 24 mars në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë në orën 18:00.

Shitja e biletave bëhet në mënyrë fizike në dy pika të kompanisë “Artmotion” në Prishtinë – në Pejton (rruga Perandori Justinian) dhe në Grand Hotel (Sheshi Zahir Pajaziti)./FrontOnline/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-