Opoja.net

Zeneli rikthehet nga lëndimi, i gatshëm për ndeshjen e nesërme

Arbër Zeneli është rikthyer sot nga lëndimi dhe i është bashkangjitur ekipit për ndeshjen e nesërme ndaj Lorient në Ligue 1, shkruan Sporti në Sinjali.

Zeneli i mungoi ekipit që nga disfata në Lille më 17 janar, duke i shkaktuar kështu mungesë të madhe klubit parisien.

Edhe Valon Berisha është njëri nga 20 lojtarët që janë zgjedhur për udhëtimin në Lorient nesër./Sporti në Sinjali/

FIFA konsideron sistem të ri futbolli si në kajde të basketbollit

Opoja.net

Mourinho instalon dron dhe ekran gjigant në qendrën stërvitore, ua tregon lojtarëve gabimet në kohë reale

Opoja.net

Çfarë i ka mbetur Messit të arrijë ende?

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net