Zhbllokohet rezultati në ndeshjen ndërmjet Barcelonës dhe Athletic Bilbaos

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Barcelona ka kaluar në avantazh 1:0 në ndeshjen kundër Athletic Bilbaos.

Ousmane Dembele ka realizuar për “katalunasit” në minutën e 13-të të përballjes, shkruan Demokracia.com.

Sfida po luhet në stadiumin “Camp Nou” dhe është në kuadër të javës së 11-të në La Liga.

PAMJET:

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-