Opoja.net

Zhduket një e mitur në Prizren

Një e mitur është zhdukur në Prizren.

Rastin e ka raportuar në polici nëna e saj, e cila ka thënë se ajo është larguar shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Rrëzohet një lis, lëndohen tre persona në Prizren

Opoja.net

Tre persona e therin me skalper një zjarrfikës në Prizren

Opoja.net

E trishtë/ Dhunohet një vajzë në Prizren

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
 
NA NDIQENI
Send this to a friend