Zhduket një femer në Prizren

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kosova

Një person ka raportuar se viktima ka dal nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të martën rreth orës 01:00, në Prizren.

Tutje sipas raportit bëhet e ditur se rasti vazhdon të hetohet.

“Ankuesi mashkull kosovar raporton se viktima femër kosovare ka dalur nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë vendndodhjen e saj, rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raport.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-