Zhduket një vajzë e mitur në Prizren

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kronika

Dje në Prizren një baba e ka njoftuar policinë se vajza e tij e mitur është larguar nga shtëpia, më 14 janar të këtij viti, dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj, shkruan PrizrenPress.

Lajmin e ka bërë të ditur Policia e Kosovës me anë të raportit 24 orësh.

“Ankuesi mashkull K-Shqiptar ka raportuar se vajza e tij e mitur, nga data e lart-cekur ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj. Njësitet policore janë duke hetuar rastin”, njofton Policia e Kosovës./PrizrenPress.com/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-