Opoja.net

Zhduket një vajzë në Prizren!

Në Prizren, ankuesja femër rome ka raportuar se vajza e saj e mitur ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj.

Policia ka bërë të ditur se është duke hetuar rastin.

562

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net