Opoja.net

Zhduket një vajzë në Prizren, rasti lajmërohet nga babai

Zhduket një vajzë në Prizren, rasti lajmërohet nga babai

Është zhdukur një vajzë në Prizren.

Rasti është lajmëruar nga babai.

”Ankuesi ka raportuar se vajza e tij viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj”, njofton Policia e Kosovës./

Prizren, grabitje e armatosur në KEK – vidhet një shumë e konsiderueshme parash

Opoja.net

Ia sulmoi qenin e sharrit, burri nga Prizreni e mbyt në vend qenin e komshiut

Opoja.net

Gjendet një granatë dore në Zhur të Prizrenit

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net