Zhduket një vajzë në Prizren, rasti lajmërohet nga babai

Opoja.net Opoja.net Kronika

Është zhdukur një vajzë në Prizren.

Rasti është lajmëruar nga babai.

”Ankuesi ka raportuar se vajza e tij viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e saj”, njofton Policia e Kosovës./

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-