Opoja.net

Zjarr në varrezat e fshatit Buqe

Gjatë ditë së djeshme policia ka marrë informatë se ishin duke u djegur barishte dhe shkurre në brendësi të varrezave të fshatit Buqe.

Zjarrfikësit kanë lokalizuar zjarrin në tërësi pa dëmtuar ndonjë varrezë. Deri më tani nuk raportohet për të dyshuar.

140
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Urimi i drejtorit të DKA-së në Dragash për fillimin e vitit të ri shkollor

Opoja.net

Sot filloi viti i ri shkollor

Opoja.net

Shabani: Gjatë këtij mandati në Dragash, kemi përmbushur zotimet ndaj qytetarëve

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto