Zjarr në varrezat e fshatit Buqe

Opoja.net Opoja.net Lajme Opoja

Gjatë ditë së djeshme policia ka marrë informatë se ishin duke u djegur barishte dhe shkurre në brendësi të varrezave të fshatit Buqe.

Zjarrfikësit kanë lokalizuar zjarrin në tërësi pa dëmtuar ndonjë varrezë. Deri më tani nuk raportohet për të dyshuar.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-