Opoja.net

122 të infektuar me “COVID-19” në Dragash, pasqyrohen rastet aktive, të shëruarit dhe vdekjet

122 të infektuar me “COVID-19” në Dragash, pasqyrohen rastet aktive, të shëruarit dhe vdekjet

Ditëve të fundit numri i rasteve të reja me COVID19 në Kosovë ka pësuar një rënie të madhe.

Tash e sa ditë numri i të infektuarve është nën 100 raste, ndërsa në Komunën e Dragashit nuk ka pasur asnjë rast të ri me virusin Korona, shkruan Opoja.net.

Tabela e statistikave nga data 13 mars deri me 20 shtator:

Komuna e Dragashit sot shtron “Iftar” për punonjësit në ketë Institucion

Opoja.net

Në Kukajan automjeti godet biçiklistin dhe ikën!

Opoja.net

Komuna e Dragashit deklarohet për vdekjen e 4-vjeçares

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net