122 të infektuar me “COVID-19” në Dragash, pasqyrohen rastet aktive, të shëruarit dhe vdekjet

Opoja.net Opoja.net Opoja

Ditëve të fundit numri i rasteve të reja me COVID19 në Kosovë ka pësuar një rënie të madhe.

Tash e sa ditë numri i të infektuarve është nën 100 raste, ndërsa në Komunën e Dragashit nuk ka pasur asnjë rast të ri me virusin Korona, shkruan Opoja.net.

Tabela e statistikave nga data 13 mars deri me 20 shtator:

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-