25 mijë euro do t’i kushtojë Komunës së Dragashit sigurimi i automjeteve zyrtare

Opoja.net Opoja.net Opoja

Komuna e Dragashit më 2 nëntor të këtij viti ka shpallur njoftimin për kontratë lidhur me kryerjen e shërbimeve të regjistrimit të të gjitha automjeteve zyrtare.

Vlera financiare që është parashikuar të shpenzohet për këto shërbime kap shifrën 25 mijë euro.

Në njoftimin për kontratë autoriteti kontraktues KK-Dragash ka njoftuar operatorët e interesuar ekonomikë që t’i ofrojnë çmimet e tyre vetëm për shërbimin e sigurimit të automjeteve “kurse shërbimet e kontrollit teknik dhe taksat tjera i kryen vetë Autoriteti Kontraktues”.

Afati i fundit për dorëzimin e tenderëve do të jetë 23 nëntori./Opoja.net/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-