Opoja.net

46 aksidente trafiku të hënën

Gjatë së hënës në gjithë territorin e Kosovës janë raportuar të kenë ndodhur 46 aksidente trafiku

Policia ka njoftuar se nga numri i përgjithshëm i aksidenteve të shkaktuara, një ka përfunduar me pasoja fatale, 12 me persona të lënduar dhe 33 të tjera me dëme materiale.

Aksidentet sipas policisë janë shkaktuar në të gjitha rajonet e vendit ndërsa me të gjitha është marrë njësitit për hetimin e aksidenteve

559

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net