546 raste të reja me Covid-19, në Dragash vetëm një nga Plava

Opoja.net Opoja.net Opoja

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike i Kosovës ka publikuar rastet e reja me Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit. Nga 1626 testime pozitiv kanë rezultuar 546 persona. Nëntë të tjerë nuk kanë arritur që ta fitojnë betejën me këtë virus, ndërsa 107 janë shëruar.

Nga Komuna e Dragashit pozitiv ka rezultuar vetëm një rast në fshatin Plavë./Opoja.net

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-