Opoja.net

74 aksidente trafiku brenda 24 orëve, Policia apelon tek qytetarët për kujdes

Policia e Kosovës ka njoftuar se brenda 24 orëve të fundit kanë ndodhur 74 aksidente trafiku.

Sipas njoftimit, 24 nga këto aksidente kanë qenë me të lënduar ndërsa 50 të tjerë pa të lënduar, përcjell Ballkani.info.

80
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Reshjet e mëdha të borës, kanë vështirësuar qarkullimin e automjeteve dhe janë bërë shqetësim edhe për qytetarët.

Policia e Kosovës gjatë ditës së djeshme ka bërë thirrje për vigjilencë më të madhe në qarkullim e gjithashtu ka kërkuar nga drejtuesit e automjeteve që të respektojnë rregullat e komunikacionit. /Ballkani.info

Rrëzohet nga biçikleta, prizrenasi bëhet për spital

Opoja.net

Dhuna ndaj grave s’ka të ndalur, pesë raste për 24 orë

Opoja.net

Aksident i rëndë në Prizren, gjashtë person të lënduar

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto