Opoja.net

86 pako ushqimore u shpërndanë nga Shoqata humanitare Opoja

Shoqata humanitare Opoja gjatë ditës së sotme ka bërë shpërndarjen e 86 pakove me gjëra ushqimore për familjet në nevojë thuhet në një njoftim të publikuar në rrjetin social të saj përcjell televizioni Opoja.

Ky është njoftimi nga Shoqata humanitare Opoja ku ata theksojnë se këso lloj aktivitete do të ndërmerren edhe në ditët në vijim.

89
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Të dashur donatorë, sot 86 paketa janë shpërndarë në rajonin tonë, aksioni do të vazhdojë dhe do të përfundojë deri në fund të javës.

Bamires Zoti ua shumefishofte shperblimin ne kete muaj te shenjte!

Komuna e Dragashit ndan 100 bursa studimi

Opoja.net

Aksident trafiku në Dragash, 6 të lënduar

Opoja.net

Nga sot, Kosova dhe Shqipëria me pikë të re kufitare

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto