Opoja.net

Aksident i rëndë në mejdan të Opojës

Aksident i rëndë trafiku ka ndodhur sonte rreth orës 18:00, në rrugën kryesore Bellobrad – Buzez. Në këtë aksident janë lënduar disa përsona njëri prej tyre është lënduar rëndë dhe është dërguar në spitalin rajonal në Prizrën.

Sipas disa personave që kanë ndodhur në vëndin e ngjarjes, mesohet së aksidenti ka ndodhur ku një automjetë e ka goditur traktorin nga mbrapa i cili po shkonte në drejtim të Bellobradit.

91
Cilën kandidatë e shihni fituese në raundin e dytë të zgjedhjeve ?

Policia ndodhët në vëndin e ngjarjës ku po i kryjën të gjitha hetimet, shkruan Opoja.net.

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto