Opoja.net

Aksident i rëndë në Prizren, një i vdekur e disa të lënduar

Kronika
Aksident i rëndë në Prizren, një i vdekur e disa të lënduar

Një person ka vdekur dhe pesë të tjerë janë lënduar si pasojë e një vetë-aksidenti në dalje të fshatit Piranë të komunës së Prizrenit.Dyshohet se personi i vdekur është një e mitur, dhe se shkaku i aksidentit ka qenë mos përshtatja e shpejtësisë.

Të lënduarit janë dërguar në Qendrën emergjente të Prizrenit, njofton Klan Kosova.

Lidhur me rastin është njoftuar edhe prokurorja, dhe të gjitha njësitë relevante kanë dalë në vendngjarje dhe janë duke e hetuar rastin.

Arrestohen edhe dy persona për vrasjen e 15 vjeçarit në Prizren

Opoja.net

Varroset 15-vjeçari që u vra me thikë në Prizren, babai i tij përlot me fjalët

Opoja.net

Policia jep detaje për shpërthimin e zjarrit në oborrin e QKUK-së

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net