Opoja.net

Aksident i rëndë në rrugën Prizren-Dragash, tetë persona të lënduar

Aksident i rëndë në rrugën Prizren-Dragash, tetë persona të lënduar

Sot rreth orës 11:00 në rrugën magjistrale Prizren-Dragash në afërsi të Trekanit, ka ndodhur një aksident i  rëndë komunikacioni, në të cilin ndodhen tetë persona të lënduar, bëjnë të ditur burimet e “Opoja.net-it” nga vendi i ngjarjës.

Policia e Kosovës ka arritur në vendin e ngjarjës dhe janë duke u marrë me rastin.

Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura, një BMW me targa (01) nga rajoni i Prishtinës, dhe një tjetër vetur me targa (04) nga treva e gorës.

Opoja.net mëson se në aksident janë lënduar 8 përsona, njëri në gjendje mjaftë të rënd. Së shpejti do të japin edhe detaje tjera të marra nga Policia e Kosovës.

© Opoja.net

Shtatë raste të dhunës në familje për 24 orë – viktimat të gjitha gra

Opoja.net

Në Dragash, Agjencia Turke për Bashkëpunim dhe Koordinim (TIKA) ndihmon familjet në nevojë!

Opoja.net

Disa fshatra të Dragashit nesër mbesin pa rrymë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net