Opoja.net

Aksident me motor, lëndohen dy persona në Bresanë

Një aksident pa pasoja për jetën është shënuar pak minuta më parë në Bresanë, ku dy të rinj kanë marrë lëndime, njëri prej tyre ka kërkuar ndihmë mjeksore.

Siq ka mësuar Portali “Opoja.net”, para pak qaste ka ndodhur aksidenti në hyrje të fshatit Bresanë, ku mbetën të lënduar dy persona, njëri prej tyre ka marrë ndihmë mjeksore dhe është dërguar në Spitalin rajonal të Prizrenit.

140
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Lexuesi i Portalit “Opoja.net”, ka siguruar edhe një video nga vëndi i ngjarjës, ndiqeni më posht”

© Opoja.net

Urimi i drejtorit të DKA-së në Dragash për fillimin e vitit të ri shkollor

Opoja.net

Sot filloi viti i ri shkollor

Opoja.net

Shabani: Gjatë këtij mandati në Dragash, kemi përmbushur zotimet ndaj qytetarëve

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto