Aksident me të lenduar në dalje të autostradës në afërsi të Vlashnjes

Opoja.net Opoja.net Kronika

Para pak minutash ka ndodhur një aksident trafiku në dalje të autostradës “Ibrahim Rugova” në afërsi të Vlashnjes, raporton TV Prizreni.

Sipas dëshmitarëve të rastit tre persona kanë pësuar lëndime trupore.

Në vendngjarje ka dalur edhe autoambulanca.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-