Opoja.net

Aksident me të lënduar në Dragash

Kronika Opoja
Aksident me të lënduar në Dragash

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e vona të se shtunës në fshatin Brrut të komunës së Dragashit, shkruan Opojanet.

Si pasojë e aksidentit të lënduar kanë mbetur disa persona të cilët janë dërguar me urgjencë në spitalin e Prizrenit.

Dy veturat e përfshira në këtë aksident janë audi dhe golf2.

 

IndeksOnline do ju mbaj të informuar për këtë rast.

Shkeljet në tenderin e Komunës së Dragashit për ambulancë

Opoja.net

Ish Kampioni botës , Enver Idrizi nga Amerika ia bëson shëndetin Dr.Hatim Baxhakut kirurgut Opojarë

Opoja.net

Fshati Brezne vazhdon të mbetet në terr!

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net