Aksident me të lënduar në Dragash

Opoja.net Opoja.net Kronika Opoja

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e vona të se shtunës në fshatin Brrut të komunës së Dragashit, shkruan Opojanet.

Si pasojë e aksidentit të lënduar kanë mbetur disa persona të cilët janë dërguar me urgjencë në spitalin e Prizrenit.

Dy veturat e përfshira në këtë aksident janë audi dhe golf2.

 

IndeksOnline do ju mbaj të informuar për këtë rast.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-