Opoja.net

Aksident në Dragash, pëson një këmbësor

Policia raporton se dje në fshatin Kukalan të Dragashit i dyshuari derisa ishte duke drejtuar veturën e tij, nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë së lëvizjes me kushtet e rrugës godet veturën tjetër të cilën e drejtonte viktima me kombësi shqiptar.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar viktima, këmbësor i cili ishte duke kaluar rrugën.

130

Sa i lexoni lajmët në Portalin Opoja.net ?

Faleminderit për përgjigjen tuaj!

Viktima është dërguar për tretman mjekësor ne Spitalin e Prizrenit.

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto