Opoja.net

Aksident në Dragash, tre të lënduar

Një aksident trafiku ka ndodhur pasditën e të hënës në fshatin Glloboqicë të Dragashit.

Siç bën të ditur Policia, vozitësi me veturën e tij nga pakujdesia ka shkaktuar vetë aksident trafiku, shkruan Opoja.net.

Si pasojë lëndime trupore ka pësua vetë vozitësi dhe dy pasagjerët e tij viktimat femra. Të lënduarit janë dërguar në Spitalin e Prizrenit.

Sulmohet infermieri në Dragash – Protestojnë mantelbardhët! (Video)

Opoja.net

MSh nuk ua vazhdon kontratat infermierëve që u punësuan gjatë pandemisë

Opoja.net

Organizimet për nder të Ditës së Çlirimit të Komunës së Dragashit

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net