Opoja.net

Aksident në Prizren, dy të lënduar

Një aksident ka ndodhur dje në Prizren. Sipas raportit të Policisë, dy persona, shtetas të Malit të Zi kanë pësuar lëndime trupore.

“Raportohet se i dyshuari mashkull derisa ishte duke lëvizur me veturë dyshohet nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë së lëvizjes me kushtet e rrugës ka goditur veturën tjetër të cilën e drejtonte viktima mashkull”, thuhet në raport, përcjell PrizrenPress. “Si pasojë e aksidentit, dy pasagjerë, një mashkull dhe një femër shqiptare, shtetas të Malit të Zi kanë pësuar lëndime të lehta trupore dhe kanë pranuar tretman mjekësor”.

565

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net