Aksident në Prizren (Foto)

Opoja.net Opoja.net Kronika

Një aksident ka ndodhur në rrugën “Tirana” në Prizren.

Policia ka dalë në vendngjarje.

Raportohet se ka edhe të lënduar./PrizrenPress.com/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-