Opoja.net

Aksident në Prizren, tetë persona të lënduar

Të martën në Prizren ka ndodhur një aksident trafiku, ku përveç dëmeve materiale, lëndime trupore kanë pësuar tetë persona.
Policia bën të ditur se aksidenti ka ndodhur në rrugën “Ismail Kryeziu” në Prizren, në mes të dy veturave me ngasës femër dhe mashkull.

Si pasojë e aksidentit përveç dëmeve materiale, lëndime të lehta trupore kanë pësuar tetë persona, të cilët pas tretmanit mjekësor janë liruar./kallxo.com

Shoferi humb kontrollin e veturës dhe vetaksidentohet në Prizren

Opoja.net

E kërcënon me thikë dhe më pas i vjedh biçikletën në Prizren

Opoja.net

Seanca e radhës për vrasjen e Oliver Ivanoviqit mbahet më 6 korrik

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net