Opoja.net

Aksident në Prizren, tetë persona të lënduar

Të martën në Prizren ka ndodhur një aksident trafiku, ku përveç dëmeve materiale, lëndime trupore kanë pësuar tetë persona.
Policia bën të ditur se aksidenti ka ndodhur në rrugën “Ismail Kryeziu” në Prizren, në mes të dy veturave me ngasës femër dhe mashkull.

Si pasojë e aksidentit përveç dëmeve materiale, lëndime të lehta trupore kanë pësuar tetë persona, të cilët pas tretmanit mjekësor janë liruar./kallxo.com

140
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Goditet për vdekje 70-vjeçari në Dragash

Opoja.net

Arrestohen tre persona që fotografuan dhe incizuan afër kampit të Njësisë Speciale në Mitrovicë

Opoja.net

Për tri javë, 19 mijë gjoba për mosrespektim të ligjit antiCovid

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto