Opoja.net

Aksident në rrugën Buzez – Bresanë, nuk ka të lënduar

Aksident në rrugën Buzez – Bresanë, nuk ka të lënduar

Para pak qaste ka ndodhur një aksident në rrugën Buzez – Bresanë, aksidenti ka ndodhur rreth orës 19:40. Siq ka mësuar Opoja.net nga burimet në vendin e ngjarjes nuk ka persona të lënduar.

Një veturë është aksidentuar si pasojë e kushteve të rënda atmosferike, vendi i aksidentit ka qenë rrugë e vështirë për qarkullim. Vetura duke mos u përshtatur me kushtet atmosferike ka rrëshqitur dhe ka dalur nga rruga.

Burimet tona kanë mësuar se për fat të mirë nuk ka të lënduar në njerëz, por vetëm dëme materiale. Dua të theksojmë se një person nga frika e aksidentit ka rënë pa vetëdije dhe është marrë me auto ambulancë. /Opoja.net/

86 pako ushqimore u shpërndanë nga Shoqata humanitare Opoja

Opoja.net

Në Dragash shpërndahen pako ushqimore në kuadër të projektit “Sofra e Ramazanit 2021”

Opoja.net

Urimi i kryetarit të komunës Shaban Shabani për muajin e shenjtë të Ramazanit

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net