Opoja.net

Aksident në Zhur, lëndohen dy persona

Dy persona janë lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur në fshatin Zhur të Prizrenit.

“Të lënduarit janë dërguar për tretman mjekësor “, njofton Policia e Kosovës.

Sipas policisë, aksidenti ka ndodhur në mes te dy veturave.

“ Deri te aksidenti ka ardhur kur i dyshuari, përderisa ishte duke lëvizur me veturën me targa lokale, për shkaqe të panjohura aksidentohet me veturën me targa te Shqipërisë, që drejtohej nga viktima mashkull shqiptar shtetas i Shqipërisë”.

“ Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kane pësuar dy pasagjer nja mashkull dhe një femër”./PrizrenPress.com/

565

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net