Opoja.net

Aksident në Zhur

Dy vetura me targa vendore si pasojë e mospërshtatjes së shpejtësisë së lëvizjes kushteve të rrugës janë përfshirë në aksident trafiku në mes veti në fshatin Zhur të Prizrenit.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar dy drejtuesit e veturave dhe pasagjerët.

130

Sa i lexoni lajmët në Portalin Opoja.net ?

Faleminderit për përgjigjen tuaj!

Të lënduarit janë dërguar në tretman mjekësor.

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto