Aksident në Zhur

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kronika

Dy vetura me targa vendore si pasojë e mospërshtatjes së shpejtësisë së lëvizjes kushteve të rrugës janë përfshirë në aksident trafiku në mes veti në fshatin Zhur të Prizrenit.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar dy drejtuesit e veturave dhe pasagjerët.

Të lënduarit janë dërguar në tretman mjekësor.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-