Opoja.net

Aksident trafiku në Dragash, lëndohen dy persona

Një aksident që ka ndodhur para pak çastesh në rrugën Pllavë – Dragash, kanë mbetur të lënduar rëndë dy persona.

Siç mëson Opoja.net në aksident janë përfshirë një makinë e Ministrisë së Mbrendshme dhe një makinë e shefit të zjarrfiksëve. Tani për tani nuk bëhet e ditur identiteti i të lënduarve. Ata janë dërguar në spital rajonal në Prizren, për tretmane mjekësore.

Ekipet e policisë kanë dalë në vendngjarje dhe po inspektojnë shkaqet dhe çdo gjë tjetër që lidhet me aksidentin.


© Opoja.net. Të gjithë të drejtat e mbrojtura.

562

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net