Opoja.net

Aksident trafiku në Dragash, lëndohen dy persona

Kronika Opoja
Aksident trafiku në Dragash, lëndohen dy persona

Një aksident që ka ndodhur para pak çastesh në rrugën Pllavë – Dragash, kanë mbetur të lënduar rëndë dy persona.

Siç mëson Opoja.net në aksident janë përfshirë një makinë e Ministrisë së Mbrendshme dhe një makinë e shefit të zjarrfiksëve. Tani për tani nuk bëhet e ditur identiteti i të lënduarve. Ata janë dërguar në spital rajonal në Prizren, për tretmane mjekësore.

Ekipet e policisë kanë dalë në vendngjarje dhe po inspektojnë shkaqet dhe çdo gjë tjetër që lidhet me aksidentin.


© Opoja.net. Të gjithë të drejtat e mbrojtura.

Nga e enjtja pritet mot më i butë, temperaturat do të shënojnë ngritje deri në 11°C

Opoja.net

Lista prej 278 fermerëve perfitues të subvencioneve nga komuna e Dragashit

Opoja.net

Vrasja e të riut në Tusus të Prizrenit, vazhdon shqyrtimi kryesor

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net