Opoja.net

Aksident trafiku në rrugën Dragash – Pllavë (Foto)

Opoja
Aksident trafiku në rrugën Dragash – Pllavë (Foto)

Një aksident trafiku mes dy veturave ka ndodhur në rrugën Dragash – Pllavë, saktësisht tek Qendra Petrol.

Përveç dëmeve materiale, nuk ka dëme tjera në njerzë.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po e heton rastin, ndëra në këtë rastë kanë dalur edhe zjarrfikësit dhe stafi i Qënda Petrolit. /Opoja.net/

Image may contain: outdoor

Image may contain: tree, sky and outdoor

Image may contain: night, sky, tree and outdoor

 

Loading...

Mos i humb

Peng i prokurimit, 15 fshatra të Dragashit që pesë vjet pa ujë të pijshëm

Opoja.net

Rifillon shqyrtimi ndajë deputetit Adem Hoxha, i akuzuar për sulm dhe kanosje

Opoja.net

Dënohet me gjobë i akuzuari që pranoi fajësinë për përdorim të paautorizuar të narkotikëve

Opoja.net

“COVID-19 nuk ekziston”, lufta me dezinformata nga Rusia dhe Kina dhe pasojat për Kosovën

Opoja.net

Gazetari ynë po e mposht virusin Covid-19!

Opoja.net

Vijon puna për rikonstruksionin e ambienteve shkollore në Dragash

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net