Opoja.net

Aksidente në rrugën Dragash-Zhur, te ‘laki i keq’ rruga e reshqitshme

Dragash, 16.07.2016Pas reshjeve të shuit kanë ndodhur aksidente në rrugën Dragash-Zhur, tek ‘laki i keq’ pasi ajo pjesë e rrugës ka qënë shumë e reshqitshme, prandaj bejmë apel tek vozitësit që të kënë shumë kujdesë në këtë pjesë të rrugës.

Në mengjesin e ditës së sotme rreth orës 06:30 ka ndodhur një aksident në rrugën Dragash-Zhur te ‘laki i keq’. Të aksidentuar kanë qënë një kamion që trasportonte dru dhe një automjet i tipit Xheta.

17
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Aksident te laki i keq 1

Sipas burimeve të Opoja.net-it, nuk ka të lënduar në këtë aksident.

Mirpo rruga mbeti e bllokuar më shumë se një orë, për shkaqe të mos përgjigjjes së menjehershme e Policisë së Kosovës, njofton Opoja.net.

aksidenti te laki i keq 2

Gjithashtu edhe gjatë ditës së djeshme po të i njejti vënd ka ndodhur aksident, por pa të lënduar.

© Opoja.net

Kryetari i LDK-së dje qëndroi për një vizitë në Komunën e Dragashit

Opoja.net

Aksident i rëndë në Prizren, gjashtë person të lënduar

Opoja.net

19 të vdekur nga COVID-19 në Kosovë, prej tyre 1 nga Dragashi

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto