Aksidentohen dy vetura në rrugën kryesore në fshatin Qollopek (Foto)

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kronika Opoja

Rreth orës 13:30 ka ndodhur një aksident trafiku në rrugën kryesore në fshatin Qollopek të Opojës së Dragashit, njofton Opoja.net.

Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura, dhe si pasoje janë goditur njera me tjetrën.

Policia e Kosovës ka dalur në vendin e ngjarjës, ende nuk është bërë e ditur për të lënduar.

© Opoja.net

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-