Opoja.net

Aksidentohen dy vetura në rrugën kryesore në fshatin Qollopek (Foto)

Kronika Opoja
Aksidentohen dy vetura në rrugën kryesore në fshatin Qollopek (Foto)

Rreth orës 13:30 ka ndodhur një aksident trafiku në rrugën kryesore në fshatin Qollopek të Opojës së Dragashit, njofton Opoja.net.

Në këtë aksident janë përfshirë dy vetura, dhe si pasoje janë goditur njera me tjetrën.

Policia e Kosovës ka dalur në vendin e ngjarjës, ende nuk është bërë e ditur për të lënduar.

© Opoja.net

Deklarohen të pa fajshëm të pandehurit të cilët akuzohen për vjedhje të kabllos elektrike

Merlinda Guraj

Siguria në shkollat e komunës së Dragashit

Opoja.net

Varroset 15-vjeçari që u vra me thikë në Prizren, babai i tij përlot me fjalët

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net