Opoja.net

Aksindet në rrugën Zhur-Dragash (Foto)

Kronika Opoja
Aksindet në rrugën Zhur-Dragash (Foto)

Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 18:00 në rrugën Zhur-Drgash, tek vëndi i quajtur “Kafja e Avdisë”.

Një banorë ka dërguar në Opoja.net fotografi në të cilën shihet vendi i ngjarjes pak çaste pasi ka ndodhur ky aksident.

Siç duket në fotografi,  në të janë përfshirë dy automjete (kombi-busa), të cilat kanë trasportuar mallra.

Policia e Kosovës ka dalur në vëndin e ngjarjës, Nuk dihet ende për pasojat e mundshme nga ky aksident. /Opoja.net/

 

Varroset 15-vjeçari që u vra me thikë në Prizren, babai i tij përlot me fjalët

Opoja.net

UNICEF dhe Ambasada e Britanisë së Madhe në Kosovë ndihmojnë shkollat e komunës së Dragashit me mjete higjienike

Opoja.net

1,643 persona të pagjetur në Kosovë, 2 janë nga Dragashi

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net