Aksindet në rrugën Zhur-Dragash (Foto)

Opoja.net Opoja.net Kronika Opoja

Një aksident i rëndë ka ndodhur rreth orës 18:00 në rrugën Zhur-Drgash, tek vëndi i quajtur “Kafja e Avdisë”.

Një banorë ka dërguar në Opoja.net fotografi në të cilën shihet vendi i ngjarjes pak çaste pasi ka ndodhur ky aksident.

Siç duket në fotografi,  në të janë përfshirë dy automjete (kombi-busa), të cilat kanë trasportuar mallra.

Policia e Kosovës ka dalur në vëndin e ngjarjës, Nuk dihet ende për pasojat e mundshme nga ky aksident. /Opoja.net/

 

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

Fjalë kyqe: ,
- Reklama-
- Reklama-