Opoja.net

Akuza për punësime politike në Dragash (Video)

Disa kandidatë për mësimdhënës në Dragash akuzuan Drejtorinë e Arsimit atje se ka shpërndarë testin në mënyrë që të përzgjidhen kandidatët e dërguar nga politika.

Por, akuza të tillë i mohon drejtori i Arsimit në këtë komunë.

Thotë se të pakënaqurit mund t’i drejtohen organeve kompetente.

Sulmohet infermieri në Dragash – Protestojnë mantelbardhët! (Video)

Opoja.net

Mot me diell dhe vranësira, pasditja me riga shiu dhe shkarkime rrufesh

Merlinda Guraj

MSh nuk ua vazhdon kontratat infermierëve që u punësuan gjatë pandemisë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net