Arrestohen dy persona në Prizren

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kronika

Dy persona janë arrestuar në Prizren.

Arrestimi i tyre është bërë me urdhër të Gjykatës Themelore të Prizrenit.

Ata janë dërguar në vuajtje të dënimit./PrizrenPress.com/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-