Arrestohet një mësues në Dragash, dyshohet se e rrahu nxënësin 15-vjeçar

Opoja.net Opoja.net Opoja

Policia e Kosovës e ka arrestuar një mësues në Dragash në dyshimin se ka sulmuar fizikisht një nxënës.
Rastin në Policinë e Kosovës e ka raportuar vet nxënësi, gjatë ditës së premte.

Nxënësi madje ka pranuar edhe tretman mjekësor.

Pas arrestimit të mësuesit, i njëjti është intervistuar, ndërsa me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-