Arrestohet një mësues në Dragash, dyshohet se e rrahu nxënësin 15-vjeçar

Opoja.net Opoja.net Opoja

Policia e Kosovës e ka arrestuar një mësues në Dragash në dyshimin se ka sulmuar fizikisht një nxënës.
Rastin në Policinë e Kosovës e ka raportuar vet nxënësi, gjatë ditës së premte.

Nxënësi madje ka pranuar edhe tretman mjekësor.

Pas arrestimit të mësuesit, i njëjti është intervistuar, ndërsa me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

//

Opojanet synon të ndihmojë në lartësimin dhe vetëdijesimin e dijes dhe kulturës për trevën tonë. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni. Ju faleminderit! Kontriboni KËTU.
- Reklama-
- Reklama-