Opoja.net

Arrestohet një person në Vërmicë

Kronika
Arrestohet një person në Vërmicë

Një person i kërkuar është arrestuar në pikën kufitare të Vërmicës.

Policia e Kosovës njofton se arrestimi i tij është bërë me urdhër të Gjykatës.

“Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata, është arrestuar një person dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit në qendrën e paraburgimit në Prizren”, njofton Policia e Kosovës./PrizrenPress.com/

Zhduket një vajzë në Prizren, rasti lajmërohet nga babai

Opoja.net

Arrestohen edhe dy persona për vrasjen e 15 vjeçarit në Prizren

Opoja.net

Varroset 15-vjeçari që u vra me thikë në Prizren, babai i tij përlot me fjalët

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net