Arrestohet një person në Vërmicë

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kronika

Një person i kërkuar është arrestuar në pikën kufitare të Vërmicës.

Policia e Kosovës njofton se arrestimi i tij është bërë me urdhër të Gjykatës.

“Në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata, është arrestuar një person dhe i njëjti është dërguar në vuajtje të dënimit në qendrën e paraburgimit në Prizren”, njofton Policia e Kosovës./PrizrenPress.com/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-