Opoja.net

Babai raporton në polici se vajza e tij është viktimë e dhunës tek burri

Dje në Podujevë, një baba ka raportuar në polici se vajza e tij është viktimë e dhunës në familjen e bashkëshortit të saj, duke shtuar se ata kanë mosmarrëveshje mes vete.

Njësitet policore kanë shkuar tek çifti, të cilët pas një sulmi mes vete që kishin pasur, kanë pësuar lëndime.

91
Cilën kandidatë e shihni fituese në raundin e dytë të zgjedhjeve ?

Si shkak i lëndimeve të marra, policia i ka dërguar për tretman mjekësor në QKMF-Podujevë.

Çifti janë intervistuar në cilësinë e të dyshuarve dhe pastaj me urdhër të prokurorit janë liruar të dy.

E dyshuara ka shkuar tek prindërit e saj, ndërsa rasti vazhdon të hetohet.

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto