Opoja.net

Babai rrah vajzën e tij në Dragash

Policia e Kosovës njofton se një femër ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga babai i saj, i cili sipas familjarëve ka probleme psikike.

Viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore.

19
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

© Opoja.net

Kryetari i LDK-së dje qëndroi për një vizitë në Komunën e Dragashit

Opoja.net

Aksident i rëndë në Prizren, gjashtë person të lënduar

Opoja.net

19 të vdekur nga COVID-19 në Kosovë, prej tyre 1 nga Dragashi

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto