Babai rrah vajzën e tij në Dragash

Opoja.net Opoja.net Kronika Opoja

Policia e Kosovës njofton se një femër ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga babai i saj, i cili sipas familjarëve ka probleme psikike.

Viktima ka pësuar lëndime të lehta trupore.

I dyshuari është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

© Opoja.net

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-