Opoja.net

Babai ther djalin në Prizren

Policia e Kosovës ka njoftuar se një burrë ka therur me thikë të birin e tij pas një mosmarrëveshje, pasditen e së enjtes në Prizren.

Policia thotë se është informuar për rastin rreth orës 18:00, ndërsa pas hetimeve fillestare besohet se babai ka therur me thikë djalin në pjesën e krahut.

89
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Viktima ka pranuar trajtim mjekësor dhe pritet të lirohet nga spitali, ndërsa policia ka arrestuar të dyshuarin dhe ka sekuestruar thikën që dyshohet të jetë përdorur në këtë rast.

Akoma s’dihen shkaqet që çuan te rasti.

Rrëzohet nga biçikleta, prizrenasi bëhet për spital

Opoja.net

Dhuna ndaj grave s’ka të ndalur, pesë raste për 24 orë

Opoja.net

Aksident i rëndë në Prizren, gjashtë person të lënduar

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto