Opoja.net

Banorët e fshatit Zgatar kërkesa për kryetarin Shaban Shabani !

Sot nëpër faqet e fshatit Zgatar është bërë publike një postim ku banorët e këtij fshati kanë paraqitur dy kërkesa për krytarin e komunes së Dragashit, Shaban Shabani, shkruan Opoja.net.

Dy nga kërkesat që banorët dëshirojnë ti realizojnë në fshatin Zgatar janë: rrjeti i ujë sjellësit dhe palestra sportive.

80
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Vlenë të theksojmë se banorët e fshatit kanë përmenduar edhe votot të cilat sipas tyre ja kanë qitur për tu bërë kryetar. Më poshtë ju sjellim reagimin e plotë nga faqja e fshatin në rrjetin social. /Opoja.net/

Aksident trafiku në Dragash, 6 të lënduar

Opoja.net

Nga sot, Kosova dhe Shqipëria me pikë të re kufitare

Opoja.net

Biografia e Shaban Shabanit

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto