Banorët e trevës së Opojës mendojnë se duhet një menaxhim më i mirë për rrymën

Opoja.net Opoja.net Opoja

Sondazhët të cilat po organizohen në portlain Opoja.net na jep të kuptojmë shqetesimët e banorëve të trevës së Opojës e më gjërë. 

Në pytjën e bërë se Cila mendoni së është më e mira për daljen nga krizën energjetike ?

Banorët janë përgjigjur se Menaxhim më i mirë nga Qeveria (70%), Shtrenjtimi (17%), dhe për Reduktimi (15%).

Gjithsej përsona që janë përgjigjur 231 dhe nga këta 160 prej tyre mëndojnë se menaxhimi më i mirë do të jetë  zgjidhja. /Opoja.net/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-