Opoja.net

Bastisje në Prizren, kapet kavanozi i mbushur me drogë

Njësiti i Hetimeve në Prizren, me urdhër të prokurorit ka bastisur shtëpinë e të dyshuarit në lagjjen “Bajram Curri” dhe gjatë kontrollit është gjetur dhe konfiskuar një kavanoz e mbushur me substancë të dyshuar narkotike e llojit “Marihuanë”.

Sipas Policisë, i dyshuari që nga data 13.01.2017 është duke u mbajtur në paraburgim lidhur me një rast vrasje në tentativë.

566

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net