Boban arrin në Kosovë, e pret ministri Çeku

Opoja.net Opoja.net Sport

Legjenda kroate, Zvonimir Boban ka mbërri sot në Kosovë.

Zyrtari i UEFA-s, i shoqëruar nga kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, është pritur nga ministri i sportit, Hajrulla Çeku.

Ndërkohë, gjatë ditës ish-futbollisti i njohur i Milanit do ta vizitojë edhe Komunën e Prishtinës, ku do të takohet me të parin e saj, Përparim Rama.

Gjithashtu, në fund Boban do të ketë takim me Komitetin Ekzekutiv të FFK-së, me ç’rast do ta mbajë edhe një konferencë për shtyp.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

Fjalë kyqe: ,
- Reklama-
- Reklama-