Burri i Presidentes vesh fanellën e Ballkanit, bën tifo nga tribuna VIP e “Fadil Vokrrit” bashkë me Osmanin

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani e shoqëruar nga “Zotëriu i Parë”, Prindon Sadriu pasi hëngrën mirë në “Darkën e Lamës”, edhe sonte janë parë në tribunën VIP të stadiumit “Fadil Vokrri” në Prishtinë, ku po luajnë Ballkani i Suharekës dhe Slavia Praha.

Ata përcjellin pothuajse çdo ndeshje të rëndësishme të ekipeve kosovare, por ajo çka bie në sy gjithnjë është veshja kamuflazh e “Zotëriut të Parë”, shkruan Demokracia.com.

Por, sonte ai i ka befasuar të gjithë. Në ndeshjen e sonte Sadriu, rezervisti i FSK-së, i ka zhveshur rrobat me motive ushtarake dhe ka veshur fanellën Ballkanit.

 

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-