Burri nga Dragashi arrestohet pasi sulmoi nënën dhe vajzën e tij

Opoja.net Opoja.net Kronika Opoja

Një burrë në Dragash është arrestuar nën dyshimin se ka sulmuar fizikisht nënën dhe vajzën e tij, shkruan Portali Opoja.net

Ngjarja ka ndodhur mbrëmë rreth orës 19:30 dhe Policia ka njoftuar se nuk është raportuar për të lënduar.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Policia e Kosovës lidhur më një rast të dhunës në familje që është raportuar më datë 9 tetor të këtij viti ka arrestuar një burrë. Sipas Policisë i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. /Opoja.net/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-