Opoja.net

Burri rr-ah gruan e tij për 8 mars në Dragash

Në Sharr (ish-Dragash) është arr.estuar një i dyshuar (K/shqiptar), i cili kishte su-lmuar dhe rra-hur bashkëshorten e tij.

Rasti ka ndodhur, rreth orës 21:00, pikërisht në ditën dedikuar gruas, 8 Mars.

130

Sa i lexoni lajmët në Portalin Opoja.net ?

Faleminderit për përgjigjen tuaj!

Sipas Policisë, vik.tima ka marrë tretman mjekësor në qendrën mjekësore të Sharrit, kurse i dy.shuari pas intervistimit me vendimin e prokurorit, dërgohet në qendrën e mbajtjes.

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto